Ogłoszenie


#1 2012-02-21 19:01:46

 nanaka

Początkujący

20737693
Call me!
Zarejestrowany: 2012-02-08
Posty: 13
Punktów :   

Dlaczego Japonia? :)

Napewno nikt nie rejestrował się tu bez powodu, a jak wiadomo mówimy tu o Japonii Więc dlaczego akurat Japonia? Co was w niej tak zafascynowało?



Jeśli chodzi o mnie bardzo, ale to ogromnie kocham język japoński. Usłyszałam go dopiero kilka lat temu oglądając pierwsze anime, a teraz sama powoli zmieniam swój język na japoński, jest taki hipnotyzujący Poza tym same anime są też fascynującą rzeczą I ta muzyyyka i kultura, te ooczyyy, kocham to wszystko I mam nadzieję porozmawiać tutaj z innymi maniakami ^^

Offline

 

#2 2012-02-28 13:58:36

 Kaze

Początkujący

Zarejestrowany: 2012-02-18
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: Dlaczego Japonia? :)

dlaczego Japonia z powodu języka, tradycji, mitologii, itp. właśnie dlatego kocham Japonię

Offline

 

#3 2012-03-24 03:46:15

Hijikata

Początkujący

Zarejestrowany: 2012-01-30
Posty: 4
Punktów :   

Re: Dlaczego Japonia? :)

Kultura czasów średniowiecza, samurajowie i oczywiscie miecze samurajskie Anime zainteresowałem się dopiero później.
A zaczęło się to od "głupich" gier bardzo dawno temu.

Offline

 

#4 2012-04-03 10:32:25

 Kei

Początkujący

Zarejestrowany: 2012-01-27
Posty: 3
Punktów :   

Re: Dlaczego Japonia? :)

Moja przygoda z Japonią zaczęła się od anime Dragon Ball, później długo długo nic aż pojawił się Naruto, spodobał mi się język japoński i zawszę fascynowała mnie walka na miecze i kultura samurajów, tak postanowiłem poznać kulturę tego pięknego kraju i po prostu tak mnie to zafascynowało, że nie mogę już się z tego uwolnić

Offline

 
http://blog.kursory.pl/kursory/anime/cur/058.cur"), auto;}

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shamanking2.pun.pl www.lesnica.pun.pl www.pomorskiewesele.pun.pl www.aureus.pun.pl www.gamedb.pun.pl